• 0850 300 0999
  • bilgi@netviser.com.tr
Thumb
Ağ Desteği

Netviser'de yaptığımız pek çok şeyden biri, işletmenizin gereksinimlerini karşılamak için özel olarak tasarlanmış destek sözleşmeleri sağlamaktır.

Thumb
Ağ Danışmanlığı

Ağ Danışmanlığı olarak, ağ ve güvenlik çözümleri konusundaki kapsamlı bilgimiz, birinci sınıf destek ile kesintisiz hizmet alacağınız anlamına gelmektedir.

Thumb
Yönetilen Ağ ve Bakım Desteği

Yönetilen ağ hizmetleri sağlayıcısı olarak, ağınızdan yalnızca teknik destek açısından sorumlu olmamız gerektiğine değil, aynı zamanda herhangi bir donanım arızası ve yazılım güncellemesi durumunda da irtibat noktanız olmamız gerektiğine inanıyoruz.

Thumb
Ağ Kurulumları

Netviser'da, tüm iş operasyonlarını çevrimiçi, sorunsuz ve olabildiğince güvenli bir şekilde yürütmeniz gerekeceğinin kesin ihtiyacını anlıyoruz.

Thumb
Ağ Tasarım ve Geliştirme

Netviser olarak, ağ tasarımımız ve uygulamamız, işinizi kolaylaştırmada temel hizmetlerdir. Deneyimli mühendislerden oluşan yüksek bir ekiple, ağ altyapınızın kısa sürede çalışır duruma geleceğinden emin olabilirsiniz.

Thumb
Bulut Sunucu Hizmeti

Bulut sunucu, yüksek performanslı sunucuların sanallaştırma teknolojisi ile RAM, Disk, CPU gibi kaynaklarının sanal ortamdan elde edildiği ve kolaylıkla ihtiyaçlara uygun hale getirilebildiği cloud server kiralama hizmetidir. Cloud sunucu altyapısı %100 yedekli olarak çalışır.

Thumb
Bulut Yedekleme (BaaS) Hizmeti

BaaS, kayıp, ihlal veya felaket durumunda hayati verilerinizi korumanıza yardımcı olan bulut tabanlı bir yönetilen yedekleme ve kurtarma hizmetidir. BaaS, sistemlerinize hızlı bir şekilde kurulur ve sürekli çalışır, sistemlerinizin, uygulamalarınızın ve ilgili dosyalarınızın çalışan bir yedeğini tutar.

Thumb
Felaket Kurtarma (DRaaS) Hizmeti

Microsoft Azure, Amazon Web Services (AWS), Google Cloud Platform (GCP) ve MongoDB Atlas gibi genel bir Hizmet Olarak Altyapı (IaaS) bulut ortamında, veritabanı motoru (ve veriler) paylaşılan bir donanım platformunda çalıştırılır. Bu, büyüyen veri depolarınızı ve işleme gereksinimlerinizi desteklemek için gereken bilgi işlem gücünü, kaynak esnekliğini ve ölçeklenebilirliği ekler.

Yüksek kaliteli BT Hizmetlerine ne söz veriyoruz?

Deneyimli ekibimiz, tahattüt edilen sürede teslim edilen projeler ve müşteri memnuniyeti ile güçlü destek ve büyük bir hizmet vermekteyiz.

  • Profesyonel Ekibimiz
  • En İyi hizmetler

Thumb
Logo

Netviser, Network ve Bulut Bilişim alanında, profesyonel hizmetler sunmaktadır. Esnek hizmetlerimiz, işletmenizde tam olarak ne istediğinizi bütçeniz dahilinde size hizmet sunabileceğimize emin olabilirsiniz. Size ustalıkla tavsiyelerde bulunacağız ve işinizin gelişmesini izleyebilmeniz için mümkün olan en iyi kararları vermenize yardımcı olacağız. Ekibimiz alanında uzman profesyonel insanlardan oluşmakta olup, dijital dünyada karşılaşabileceğiniz konularda size yardımcı olabilecektir. Daha fazla ayrıntı için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

İletişim Bilgileri